Zápasy mladší přípravky se tento víkend odehrají místo soboty 29.4. až v neděli 30.4. od 9hodin.

V sobotu 1.9.2012 byl slavnostně otevřen nový objekt zázemí FK Bohemia, ve kterém jsou vedle prostorných šaten s odpovídajícím sociálním zařízením také klubovna, sklad, prádelna, garáž pro techniku a místnost pro rozhlas.

Chceš s námi hrát fotbal?

Staň se jedním z nás! Chceš se pobavit a poznat nové kamarády? Tak neváhej a přijď mezi nás

Trénujeme vždy v pondělí a ve čtvrtek od 16:00-17:30 - Alena Filippi (trenérka fotbalové školičky)

Trénujeme vždy v pondělí, v úterý a ve čtvrtek od 16:00 - 17:30 - Jakub Filippi (trenér mladší přípravky)

Trénujeme vždy v pondělí, v úterý a ve čtvrtek od 16:00 - 17:30 - Vlastimil Křivohlavý (trenér starší přípravky)